Złoty Jubileusz Księdza Kanonika Jana Troedera
  • Dodane przez: Robert Jahns
  • 30 maja 2018

Złoty Jubileusz Księdza Kanonika Jana Troedera

W sobotę, 09 czerwca 2018 roku przeżywać będziemy Złoty Jubileusz Kapłaństwa Księdza Kanonika Jana Troedera. W tym dniu o godz. 12:00 w otoczeniu rodziny, bliskich, przyjaciół i parafian ks. Jan będzie dziękował Panu Bogu za dar kapłańskich święceń i 50 lat posługi, z których zdecydowana większość przypadła na naszą, leźnieńską wspólnotę.

Chcemy więc jako parafialna rodzina przez modlitwę i obecność na Eucharystii podziękować Bogu za kapłaństwo ks. Kanonika i Jego piękną posługę wśród nas. Wspomnijmy więc dzieło budowy naszego parafialnego kościoła, tworzenie pierwszych wspólnot, sakramenty, których nam udzielał, katechezę parafialną i szkolną, przygotowanie do świętych sakramentów, wierną służbę przy ołtarzu i w konfesjonale.

Dlatego zapraszam wszystkich do wspólnej, pełnej wdzięczności modlitwy w sobotę, 09 czerwca 2018 o godz. 12:00. Cieszmy się z daru kapłaństwa Księdza Kanonika, którym tyle lat nam służy.

Chcemy też naszą wdzięczność wyrazić nie tylko w modlitwie, ale też w darze złożonym dla ks. Jana. Wszystkich, którzy chcieliby się dorzucić do wspólnego prezentu dla Jubilata proszę o złożenie ofiary do puszki w najbliższą niedzielę po mszach świętych, lub u liderów wspólnot.