Scholka "Kwiatki Karoliny"

Scholka to "żywioł", który od blisko 10 lat ubogaca liturgię mszy świętych o godz. 11:30. Gromadzi niepoliczalną liczbę dzieci, które pod czujnym okiem i opieką "wójków" Pawła i Rafała, doskonalą swój muzyczny warsztat, a przede wszystkim chwalą Boga swoim śpiewem i wielkim sercem.

Schola dotąd nagrała dwie płyty: z kolędami oraz płytę pt. "Misja niebo" (Te wyjątkowe pozycje muzyczne można zakupić w zakrystii po mszach świętych). Kilka razy wygrała konkurs na gdańskiej Cecyliadzie. Stale też współpracuje z Mocnymi w Duch z Łodzi, dokąd jeździ na warsztaty i muzyczną posługę przy wielkich wydarzeniach ewangelizacyjnych.