Ks. Krzysztof Gidziński

wikariusz

Wyświęcony 1993-05-22 licencjusz teologii diec. gdańska od 2014-10-01 kapłan diecezjalny AG diec. gdańska od 2000-01-01 inkardynowany diec. gdańska od 1992-06-14